Informujemy iż strona używa mechanizmu cookie wyłącznie w celu zapewnienia Tobie wygody podczas przeglądania stron serwisu. Więcej informacji znajdziesz w polityce prywatności. OK, rozumiem

Portal internetowy Teraz Płock- Lokalna nawigacja w biznesie

terazplock.pl logo
Dziś jest 15 Listopada 2019 roku, imieniny obchodzą: Amelia, Albert, Leopold

PIK Przedsiębiorstwo Inwestycji Komunalnych Płock

PIK Przedsiębiorstwo Inwestycji Komunalnych

Kazimierza Wielkiego 9
09-400 Płock
tel. 24 264-11-73
tel. 24 262-71-13
kom. 693 116 116
fax. 24 262-71-13

www: www.dom-pik.pl

www: www.facebook.com/Przedsiębiorstwo-Inwestycji-Komunalnych-463653903829008/

e-mail: pik@adres.pl

Godziny otwarcia:
7:30 - 16:00

O nas

        Zapraszamy do zapoznania się z przygotowaną dla Państwa ofertą mieszkań i lokali w nowopowstających budynkach w centrum Płocka oraz na Podolszycach. Dokładamy wszelkich starań, aby nasza oferta była bogata, atrakcyjna i przystępna cenowo. Misją przedsiębiorstwa PIK jest tworzenie dla Państwa lepszej rzeczywistości, dlatego nasze budynki powstają w oparciu o sprawdzone i trwałe technologie, uzupełnione nowoczesnymi rozwiązaniami dla zapewnienia bezpieczeństwa i większej wygody użytkowania. Wszyscy nasi wykonawcy posiadają wiedzę i umiejętności, potwierdzone podczas długoletniej współpracy. Dbamy, by nasze budynki spełniały wszelkie normy i standardy, były funkcjonalne i przyjazne w użytkowaniu.

 

      W chwili obecnej posiadamy mieszkania na sprzedaż w budynkach przy ulicy Kazimierza Wielkiego i alei Jana Pawła II na Podolszycach. Inwestycja przy ulicy Kazimierza Wielkiego obejmuje budynek pod numerem 23, zlokalizowany tuż przy skarpie wiślanej w pobliżu Starego Miasta. Inwestycja na Podolszycach obejmuje kompleks 4 budynków mieszkalnych z lokalami użytkowymi na parterze dwóch z nich. W chwili obecnej trwa realizacja i sprzedaż budynku numer 3, a ostatni, czwarty budynek, ze względu na duże zainteresowanie, jest w trakcie przygotowania do budowy. Po więcej informacji zapraszamy na stronę http://www.dom-pik.pl/4_oferta .

 

       W naszej ofercie znajdują się zarówno tanie mieszkania z możliwością skorzystania z programu MDM, jak również lokale z wyjątkowymi walorami użytkowymi dla wymagających Klientów. Ceny mieszkań na bieżąco dostosowujemy do potrzeb Klientów i sytuacji rynkowej, w zamian oferując najwyższą jakość, atrakcyjne lokalizacje i profesjonalne wykonanie. 

 

        Dla Państwa wygody sprzedaż nowych mieszkań prowadzimy w naszym biurze przy ulicy Kazimierza Wielkiego 9 oraz w biurze sprzedaży zlokalizowanym bezpośrednio przy inwestycji na Podolszycach. Zachęcamy do kontaktu z naszymi pracownikami, którzy chętnie doradzą, odpowiedzą na wszelkie pytania i rozwieją Państwa wątpliwości.


Znajdziesz nas również w branżach:

Nieruchomości > Administracja

Nieruchomości > Spółdzielnie mieszkaniowe

Nieruchomości > Zarządzanie nieruchomościami

Budownictwo > Budowlane wykonawstwo, prace, usługi

Budownictwo > Deweloperzy

Słowa kluczowe:
Sprzedaż mieszkań Płock, Deweloper Płock,mieszkania nowe Płock, mieszkania Płock,mieszkanie w Płocku, deweloper Płock, kawalerki Płock, mieszkania sprzedaż Płock, kawalerki Płock, kawalerki sprzedaż Płock apartamenty Płock, kawalerki Płock, Płock mieszkania, kawalerki na sprzedaż Płock

Formy płatności

Komfort

REKLAMA

miejsce na reklamę˝
160 375 930